past layouts

16.11.2014 Daniel Radcliffe

16. listopadu 2014 v 20:39 | Bea
Tak v jednoduchosti je sice krása, ale i když to tak nevypadá dalo mi to chviličku zabrat. Je na jednu stranu strašně barevný a podařilo se mi jej dát na tmavší podklad, který dneska používá mnoho grafiček. Mě se líbí právě ta barevnost. A jinak není tam moc textu úplné minimum a jinak potřebná navigace a odkazy na mě (ještě je musím nakodovat). Jinak používám affiliates ikonky vyrobené honeyland.blog.cz a logo vyrobené artdesign.blog.cz.

15.11.2014 Daniel Radcliffe

15. listopadu 2014 v 16:09 | Bea

Máme tady nový kabátek - po pobytu v přírodě jsem měla strašnou chut tvořit. A tohle z toho vyšlo. Je laděn do tmavších barev - zelená, modrá a odstíny šedé. Na layoutu můžete vidět logo dělané Terush (artdesign.blog.cz), layout jsem dělala jinak sama. Jako grafiku budu používat logo (artdesign.blog.cz) a affiliates ikonky (honeyland.blog.cz).

Já jsem vcelku spokojená a líbí se mi to, je to zase trošiku něco jiného a mě to baví.

8.11.2014 Daniel Radcliffe (Autumn)

8. listopadu 2014 v 16:59 | Bea

První kabátek této stránky - od Flowersky (honeyland.blog.cz). Je zbarven do podzimních barev, převážně hnědá. Inspirací je layout Sarah (iheartsarah.blog.cz). Layout tady bude do konce listopadu a pak jej vystřídá layout zimní. Mě se tenhle moc líbí a jsem si s ním neskutečně spokojena.
 
 

Reklama