others

The people column - The hidden side of Daniel Radcliffe (11/02/2014)

21. listopadu 2014 v 21:59 | Bea
Mám tady pro Vás jjednu "reportáž", kde se vlastně hovoří o skryté stránce Daniela Radcliffa - a naráží zde na jeho rep, vystoupní v jedné show (Jimmy Fallon), kde repoval abecedu.

Comic Con 2014 "Horns' Film

17. listopadu 2014 v 12:49 | Bea
Mám tady jednu ukázku z létošního Comic Conu, kde se objevil i Daniel v rámci propagace Horns. Můžete vidět i krátký náhled do zákulisí této akce, po ní následuje monolog Daniela. Akce je sice starší, ale video bylo uveřejněno dnes.

A Conversation with JK Rowling & Daniel Radcliffe (Extended Version)

16. listopadu 2014 v 21:49 | Bea
Popravdě jsem nevěděla, do které rubriky to strčit - každopádně jde o video, které má kolem 1 hodiny a je to rozhovor s Danielem a spisovatelkou knih o Harrym Potterovi. Mohu jenom hádat k čemu to pasuje, každopádně je to video, které určitě bude mít souvislot s posledními díly a možná jde o bonus k dvd. No kdo bude chtít určitě se můžete alespon na kousek mrknout.

Shaping Sound, Carrie Underwood, Daniel Radcliffe, Pennsylvania Ballet, OK Go - DancePlug Dish 207

15. listopadu 2014 v 17:09 | Bea
Výzkum zjistil, že tanec může pomoci dívkám dostat se do IT, Daniel Radcliffe označil Broadway jako jeho největší úspěch, občané v Utahu bojují za svá práva v rámci boogie, OK Go přináší nnové hudební video, a Pennsylvania Ballet hvězda plánuje vystupovat dále i přes její těhotenství.

 
 

Reklama