news

THERES SOME NEWS THAT DAN WILL MAKE A NEW FILM NEXT YEAR IN APRIL

22. listopadu 2014 v 13:29 | Bea

Mám pro Vás jednu novou informaci, která se týká nového filmu, kde by si měl zahrát Daniel Radcliffe - You Shall Know Our Velocity. Film se bude odvíjet od stejnojmenného bestselleru. Jinak natáčení by mělo začít v Dubnu 2015.
  • Ve svém prvním románu, Dave Eggers napsal dojemný a veselý příběh dvou přátel, kteří létají po celém světě a se snaží dát pryč hodně peněz a osvobodit se z hluboké ztráty.
zdroj: http://www.amazon.com/You-Shall-Know-Our-Velocity/dp/1400033543 http://danradcliffelvr.tumblr.com/

EXCLUSIVE: HARRY POTTER STAR DANIEL RADCLIFFE PASSES DRIVING TEST IN HORNCHURCH

21. listopadu 2014 v 21:49 | Bea

Exkluzivně: HARRY POTTER STAR Daniel Radcliffe prochází řidičskou zkouškou v Hornchurch!

Toto víme prostřednictvím jedné jeho fanynky, která na něj narazila, původně si myslela, že to není on, ale přištoupila k němu a povídá: Vy jste opravdu ten, kdo si myslím, že jste? A Daniel na to jo.

Popravdě mě osobně překvapilo, že řidičský průkaz ještě nemá, myslela jsem si, že ano.
uFPxj51pd5O7h19x


zdroj: http://www.romfordrecorder.co.uk/news/exclusive_harry_potter_star_daniel_radcliffe_passes_driving_test_in_hornchurch_1_3858089

PREMIERE DATE OF HORNS IN MEXICO

17. listopadu 2014 v 15:59 | Bea

Dnes Diamond Films potvrdili datum vydání Horns v Mexiku. Zatím je potvrzeno datum 18.prosinec. Uvidíme jestli se kolem toho budou konat jakési akce a promo s Danielem.
zdroj: http://gradcliffe.net/

Horns Daniel Radcliffe IG Perrish Jacket

15. listopadu 2014 v 19:29 | Bea

Speciální zimní prodej! Mám pro Vás skvělou zprávu - bundu, kterou můžete vidět na obrázku a hlavně ve filmu HORNS na Danielovi je právě k dispozici. Najdete ji na NewAmericanJacket.
uPeRtspx

zdroj: http://www.newamericanjackets.com/product/horns-daniel-radcliffe-ig-perrish-jacket.html

Posted by the director of Now You See Me 2. Looks like the table read!

15. listopadu 2014 v 18:50 | Bea

Mám tady novou fotografii, která se vztahuje k novému projektu Daniela Radcliffa a tím jsou Podfukáři 2! Tuto fotku přidal na instagram producent.
YAZK1G0M

Updated: Horns press junket interviews (NL)

13. listopadu 2014 v 21:09 | Bea
Existuje jen pár nizozemských tiskovek a rozhovorů pro Horns, ty byly zaznamenány v Hotel de l'Europe, Amsterdam zpět v září. Když se objeví více budu aktualizovat. Pak je tu také rozhovor z Metro. Horns pre-měl premiéru na filmovém festivalu Internationaal Leiden. To bude v nizozemských kinech 13. listopadu.
Photo: Noah Zeeuw (Instagram)

VAxUGjvH

Daniel Radcliffe shows support for Mexican reading campaign.

8. listopadu 2014 v 19:49 | Bea
Daniel Radcliffe ukázal svou podporu pro mexickou kampaň čtění zřízené Communication Councel v Mexiku - více najdete na LeerMX.com.

Tato nová kampaň si klade za cíl, aby se čtení stalo inspirující, kde hlavně pro mladé lidi. Kampan, která transformuje naší společnost a poslouží k nalezení poznání a odpočinku a stane se vzorem pro dospělé i pro budoucí generace.

Hlavním motivem kampaně je komunikovat s mladými lidmi mimo jejich působení/prostředí, což je skutečně důležité. V tomto smyslu, čtení je nástroj, který umožňuje to, co je uvnitř nich, co je dělá lepší a silnější, protože přes to lze vyjádřit, vytvořit, zapojit a budovat svou vlastní osobnost. Podobněthe kampaň vítá individualitu, respektuje identitu, šaty a myslím, že podporovuje svobodu projevu mezi mladými lidmi.

MxfYRaOU

Daniel Radcliffe confirmed to star in Now You See Me 2

4. listopadu 2014 v 22:39 | Bea

Daniel Radcliffe byl oficiálně potvrzen jako hvězda v Podfukáři 2, uvedl Summit Entertainment dnes. Bude hrát Waltera, syna postavy, kterou hraje Sir Michael Caine, který již potvrdil, že Dan bude v projektu. Natáčení se bude konat v prosinci tohoto roku v Londýně.

Dále se můžeme těšit na tváře jako Lizzy Caplan, Mark Ruffalo, Dave Franco, Woody Harrelson, Michael Caine, Jesse Eisenberg. 
 

Reklama